Automobilių detalės    
ir servisai

Maloniai pranešame, kad nuo 2012 metų liepos 1 dienos mūsų įmonė UAB „TANAGRA“ oficialiai paskelbta „TEMOT International“ nare ir akcininke. Tai vienintelė įmonė Lietuvoje, kuri tapo „TEMOT International“ nare ir yra atsakinga už Lietuvos atsarginių dalių, autoservisų rinką bei jos vystimąsi Lietuvoje. „TEMOT International“ apima 37 Europos šalis ir turi 28 akcininkus, taip pat „TEMOT International“ yra pasirašiusi kontraktus su visais žinomiausiais automobilių dalių tiekėjais pasaulyje.

 

Tai mums labai svarbus faktas, kadangi „TEMOT International yra didžiausia nepriklausoma tarptautinė organizacija, kuri vienija pirmaujančias automobilių dalių platintojų kompanijas visoje Europoje ir pasaulyje. „TEMOT International“ suteikia pagalbą savo nariams bei padeda jiems sustiprinti savo pozicijas rinkoje, be to, organizuoja kursus ir įvairius seminarus, per kuriuos pristato naujausius technologinius sprendimus ir Europos automobilių detalių rinkos pokyčius. Šios grupės dėka, mes planuojame turėti geriausią bei plačiausią automobilių dalių duomenų bazę bei elektroninį automobilių dalių katalogą, plačiausią atsarginių dalių asortimentą ir kokybiškas dalis. Naujienos apie mūsų rinkos pokyčius padės mums labiau prisitaikyti prie Lietuvos rinkos bei sudaryti geriausias sąlygas mūsų klientams. „TEMOT International“ mums padės bendraujant su esamais bei naujais automobilių detalių tiekėjais, kas leis ir ateityje užtikrinti paslaugų bei prekių kokybę.

 

Daugiau informacijos apie „TEMOT International rasite čia: temot.com.

 

 

 

 

 

 

 
Informacija visoje Lietuvoje 8 700 55557

 
filtron        fomar   
 
        
  

 

zalvaris
Tęsdami naršyma, sutinkate su šioje svetainėje naudojamais slapukais, kurie skirti sklandžiam svetainės veikimui, taip pat padeda analizuoti srautus. Slapukus bet kada galite ištrinti naršyklės priemonių pagalba.
Ok