Automobilių detalės    
ir servisai

Keliami reikalavimai komponentams, turintiems lemiamos įtakos transporto priemonės tinkamai ir saugiai eksploatacijai auga su kiekviena transporto priemonių karta. Nacionaliniai ir Europos reglamentai, susiję su sauga ir aplinkos išsaugojimu, o kartu su stipria tendencija link 4WD ir SUV modelių, reikalauja naujų technologinių patobulinimų. Ši plėtra taip pat turi įtakos ir transmisinių atsarginių dalių rinkai.

Automobiliai tampa vis labiau komfortiškesni, o jų techninis sudėtingumas sparčiai auga. Be to, vis dažniau naudojami visureigiai (AWD) bei padidinto pravažumo automobiliai (SUV). Visi šie patobulinimai kelia didesnius reikalavimus autodirbtuvėse.

 

Imkime pavyzdžiu transmisinį segmentą: transmisijos specialistui GKN pavyko žengti didelį žingsnį gerinant efektyvumą šiuolaikiniuose automobiliuose su naujausiais patobulintais lankstais. Naujose SX ir SiO technologijose naudojamas "opposed tracks" (priešingų takelių) principas žymiai padidina efektyvumą, leidžia posūkius iki 50 laipsnių ir daugiau. Kitas efektyvumo pagerinimas pasiektas GKN naujose "ballspline" ir "facespline" lankstų sistemose. Visos šios inžinerinės naujovės yra įdiegtos naujuose priekiniais ratais varomuose automobiliuose, o taip pat sparčiai populiarėjančiuose visureigiuose (AWD) bei padidinto pravažumo automobiliuose (SUV). Komfortą ir efektyvumą privaloma išlaikyti ir po būtino remonto. Tik originalių arba jiems identiškų pusašio lankstų ar visų pusašių su naujausiais lankstais naudojimas užtikrins GKN inžinierių sukurtas technologijas, bendradarbiaujant su automobilių gamintojais. Taip yra pilnai tarpusavyje suderinami automobilių komponentai ir pasiekiami geriausi rezultatai mažinant svorį, degalų sąnaudas ir gerinant komfortą bei saugumą.

 

"Mes tiriame augančią tendenciją nuo visiškai pigių atsarginių dalių iš įvairiausių šaltinių iki OE kokybės dalių iš originalios įrangos tiekėjo. Ypač tose rinkose, kuriose distributoriai ir autodirbtuvių specialistai žino poreikį atsarginėms dalims, suteikiančioms automobiliams originalius bruožus", sako Manfredas Neumannas, GKN SERVICE INTERNATIONAL atsarginių dalių rinkos rinkodaros direktorius (Vokietija/Rosrath). Kiekvieną mechaninį automobilio komponentą kuria specializuoti tiekėjai, glaudžiai bendradarbiaujantys su automobilių gamintojais. Tik tie tiekėjai, kurie sukūrė naują OE produktą, žino tikslius inžinerinius procesus, naujausius standartus ir aukščiausius kokybės reikalavimus identiškos pakaitinės dalies tiekimui į atsarginių dalių rinką.

 

"Puikus tokio reiškinio pavyzdys yra naujos kartos pusašiai ir kardaniniai velenai, tiesiogiai susiję su techniniu šiuolaikinių automobilių sudėtingumu ir augančiu komfortu", sako Manfredas Neumannas. "Mūsų naujieji patobulinimai yra saugomi patentų, joks kitas tiekėjas negali pateikti šių technologijų antrinėje dalių rinkoje. Todėl mes siūlome ne tik plačiausią SPIDAN ir LÖBRO pusašių ir kardaninių velenų asortimentą atsarginių dalių rinkoje, bet taip pat, kaip vienintelis tiekėjas, pateikiame naujausias lankstų technologijas visoms transporto priemonėms, kuriose jos buvo įdiegtos originaliai.

 

Naudojant SPIDAN ir LÖBRO atsargines dalis, suteikiama optimali remonto kokybė bei sukuriama žymiai didesnė vertė tiek prekybininkams, tiek ir autodirbtuvėms.

 

www.gknservice.com/lt

 

 
Informacija visoje Lietuvoje 8 700 55557

 
filtron        fomar   
 
        
  

 

zalvaris  
Tęsdami naršyma, sutinkate su šioje svetainėje naudojamais slapukais, kurie skirti sklandžiam svetainės veikimui, taip pat padeda analizuoti srautus. Slapukus bet kada galite ištrinti naršyklės priemonių pagalba.
Ok