Automobilių detalės    
ir servisai

 

Tapkite klientu

 

Lengvųjų automobilių ir sunkvežimių dalių prekyba neapsiribojame Lietuva – parduotuvės veikia ir kaimyninėse šalyse. Visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose turime parduotuvių, kuriose siūlomas visas mūsų asortimentas. Gerai išvystyta logistikos sistema leidžia sutrumpinti ir pagreitinti detalės kelią iki automobilio, o mūsų kuruojantys vadybininkai greitai ir operatyviai reaguoja į klientų klausimus ir pageidavimus.

Tapti UAB Tanagra nuolatiniu klientu labai paprasta, susisiekite nurodytais kontaktais arba užpildykite žemiau esančią formą ir mūsų įmonės atstovas parengs ir pasiūlys abipusiai naudingą bendradarbiavimo modelį, konkurencingas kainas dalims.

Klientams siūlome naudotis kompiuterine užsakymo programa TANAGRA ORDER. Programoje rasite mūsų įmonės siūlomą prekių asortimentą su Jūsų kainom visoms prekių grupėms, taip pat naujienas, specialias kainas, akcijas. Prisijunkite prie internetinės parduotuvės e-tanagra.com  – taip pat matysite Jums taikomas nuolaidas.

Užsakymų programa ir internetinė parduotuvė nuolat tobulinamos, diegiant naujus sprendimus ir technologijas, padedančius klientams kuo tiksliau ir greičiau parinkti automobilių dalis. Be jokios abejonės, mūsų vadybininkai ir pardavėjai padės parinkti automobilio dalis ir suteiks informacijos susisiekus telefonu ar el.paštu. 

Perkant reguliariai, didesniais kiekiais – taikomos ypač geros nuolaidos. Stengiamės, kad kiekvienas mūsų klientas gautų kokybiškas paslaugas ir prekes.

 

Būtina*

Duomenys skirti įmonės UAB "Tanagra" vidiniam naudojimui ir nebus perduoti ar parduoti trečioms šalims.

 
 
Informacija visoje Lietuvoje 8 700 55557

 
filtron        fomar   
 
        
  

 

zalvaris  
Tęsdami naršyma, sutinkate su šioje svetainėje naudojamais slapukais, kurie skirti sklandžiam svetainės veikimui, taip pat padeda analizuoti srautus. Slapukus bet kada galite ištrinti naršyklės priemonių pagalba.
Ok