Automobilių detalės    
ir servisai

Gerbiamieji, 

Transporto priemonių gamintojai stengiasi, kiek įmanoma, patenkinti didėjančius klientų lūkesčius.

Iš vienos pusės, jie stengiasi suteikti daugiau vairavimo malonumo ir komforto, o iš kitos pusės, užtikrinti didesnį saugumą ir mažesnes degalų sąnaudas bei privalo laikytis vis griežtesnių aplinkos apsaugos standartų. Vis dažniau transporto priemonėse mechaninės sistemos keičiamos sudėtingomis elektromechaninėmis ir elektroninėmis sistemomis, o ir pačios mechaninės sistemos tampa vis sudėtingesnės.

 

Sparčiai vystantis šiuolaikinių automobilių sistemoms yra labai svarbu, kad dirbtuvės, kurios užsiima automobilių diagnostika ir remontu, galėtų greitai ir efektyviai aptikti gedimus bei profesionaliai ir kokybiškai juos pašalinti. Dirbtuvių sėkmė tiesiogiai priklauso nuo darbuotojų kvalifikacijos, o profesionalūs darbuotojai - tai vienas iš svarbiausių automobilių verslo sėkmės garantų. Norint neatsilikti nuo technikos progreso būtina nuolat mokytis ir atnaujinti savo žinias.

 

UAB „Tanagra“  yra tinkamas partneris, jei mes kalbame apie mokymus ir šiandieninę techninę pažangą. Mūsų bendrovė atstovauja didžiausiems automobilių detalių gamintojams, kurių techninės inovacijos yra įdiegtos ir diegiamos į šiuolaikinius automobilius. Mūsų detalių tiekėjai yra sukaupę didžiulę techninių žinių visumą, kurią mes galime perduoti savo klientams, kad jie galėtų naudoti kasdieniniam tobulėjimui ir savo verslo vystyti siekdami geresnių ekonominių rezultatų.

 

UAB „Tanagra“ organizuoja mokymus su mūsų tiekėjų inžinieriais ir instruktoriais, kurie nuolat kelia kvalifikaciją. Mokymai atliekami demonstruojant vaizdinę ir garsinę medžiagas. Mokymų metu nagrinėjamos įvairių automobilio sistemų sandara, veikimo principai ir konstrukcijos ypatumai, diagnostikos atlikimo tvarka, klientai gauna daug informacijos apie dažniausiai atsirandančius automobilių gedimus, paaiškinamos tų gedimų atsiradimo priežastys bei remonto ypatumai. Mokymus sudaro teorinė ir praktinė dalys. Praktinėje dalyje, naudojant diagnostinę ir specialiąją įrangą bei prietaisus, įtvirtinamos teorinės seminare įgytos žinios, dalyviams suteikiama galimybė patiems išbandyti spręsti įvairius uždavinius. Mokymų metu dalyviai gali aktyviai dalyvauti diskusijose ir gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

 

Aktyviausi dalyviai gauna prizus, o po apmokymų kiekvienas dalyvis gauna techninių mokymų sertifikatus. Apie visus organizuojamus seminarus skelbiame mūsų puslapyje!

 

 

LÖBRO kardaninių velenų katalogas - transmisijos specialistų rankų darbo kokybė. GKN siūlo plačiausią kardaninių velenų asortimentą mikroautobusams, lengviesiems bei SUV automobiliams savo specialiame detalių kataloge, kurį galima rasti ir internete.

2014 m. vasario 14 dieną, UAB Tanagra surengė GATES gamintojo techninį seminarą, į kurį atvyko daugiau nei 50 dalyvių iš visos Lietuvos. Seminare žinių sėmėsi 20 UAB Tanagra darbuotojų ir 32 mūsų klientai.

Į šį seminarą atvyko GATES įmonės specialistas iš Suomijos. Visą dieną vykęs seminaras pateikė juostinių diržų, diržų įtempėjų, paskirstymo diržų informaciją apie gaminio struktūrą, gedimus, naujas gaminimui naudojamas medžiagas ir kitas inovacijas.

2013 m. Kovo 19 dieną, buvo organizuoti mokymai ZF Group (SACHS) mokymai, kurie įvyko šiuolaikiškai įrengtame UAB „TANAGRA“ automobilių centre adresu Minsko pl. 26A, Vilniuje.
Mokymuose sudalyvavo daugiau nei 40 žmonių, iš kurių daugiau nei pusę sudarė klientų atstovai. Visi dalyviai labai teigiamai įvertino atliktus apmokymus ir buvo patenkinti gavę naudingų žinių, kurias dabar galės pritaikyti praktikoje.

 

 
Informacija visoje Lietuvoje 8 700 55557

 
filtron        fomar   
 
        
  

 

zalvaris  
Tęsdami naršyma, sutinkate su šioje svetainėje naudojamais slapukais, kurie skirti sklandžiam svetainės veikimui, taip pat padeda analizuoti srautus. Slapukus bet kada galite ištrinti naršyklės priemonių pagalba.
Ok