Automobilių detalės    
ir servisai

 

UAB „Tanagra“ įkurta 1993 metų rugsėjo 1 dieną trijų  Lietuvos Respublikos piliečių kaip privati uždaroji akcinė bendrovė. Įmonės veiklos pradžia prasidėjo analizuojant automobilių atsarginių dalių rinką, vykdant tyrimus ir vertinant rinkos padėtį. Nuo pat įsteigimo bendrovei sėkmingai vadovauja vienas iš pagrindinių akcininkų –  Genrik Dzikevič. Jo naudingos idėjos ir jų tikslingas įgyvendinimas leido bendrovei iš Dzūkų gatvės esančio namo rūsio sėkmingai plėstis. Šiandien UAB „Tanagra“ yra viena iš pagrindinių ir stambiausių įmonių ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, prekiaujanti tiek lengvųjų automobilių, tiek sunkvežimių atsarginėmis detalėmis bei turinti vieną iš didžiausių automobilių serviso tinklų.

 

Sėkmingai valdoma UAB „Tanagra“ plėtė savo veiklą ir didino atsarginių detalių parduotuvių skaičių Vilniuje, o nuo 1995 metų plėtros planai apėmė visą Lietuvą ir 2006 metais servisų skaičius padidėjo iki 4, o automobilių atsarginių dalių parduotuvių skaičius iki 20 visoje Lietuvoje. Tokių sėkmingų rezultatų pavyko pasiekti dėl aukštos produkcijos ir darbų kokybės, kuriuos teigiamai įvertino mūsų klientai nuo įmonės įkūrimo pradžios, todėl ir šiandien siekiame išlaikyti ir tenkinti kiekvieno kliento poreikį. Siekti tikslų bendrovei padeda kvalifikuoti pardavėjai, automobilių meistrai, sandėlio darbuotojai, vadybininkai.

 

2001 metais didinamas pagrindinis bendrovės padalinys Ukmergės g. 294, kuriame sukurta daugiau darbo vietų vadybininkams, išplėstas parduotuvės plotas bei pastatytas naujas, net 3500m2  pagrindinis automobilių detalių sandėlis, kuriame įsikūrė ir didmeninis automobilių detalių ir pagrindinis transporto alyvų, bei kitų skysčių, skyriai. Ši plėtra ženkliai pagerino įmonės veiklą ir suteikė galimybę mūsų klientams siūlyti dar daugiau kokybiškos produkcijos už patogią kainą.
Plečiant veiklą atsarginių dalių rinkoje, buvo sustiprinta veikla krovininių automobilių srityje ir jau 2003 metais duris atvėrė šiuolaikiškas, modernus, naujas UAB „Tanagra“ lengvųjų ir krovininių automobilių remonto centras, kuris buvo kuriamas atsižvelgiant į visus technologinius ir ekologinius standartus. Taip pat šiame centre veikia kėbulo remonto skyrius, kuris vykdo naujų ir senų automobilių remonto bei restauravimo darbus. 

 

Šio centro veikla susideda iš:

  • Krovininių ir lengvųjų automobilių autoserviso;
  • Komercinių mikroautobusų autoserviso
  • Lengvųjų bei krovininių automobilių kėbulo remonto bei dažymo darbų;
  • Lengvųjų bei krovininių automobilių atsarginių detalių sandėlis;
  • Mažmeninės ir didmeninės detalių prekybos;
  • Kavinė, pokylių salė ir poilsio kompleksas (50 vietų);
  • Motelis (11 dviviečių kambarių).

Smarkiai populiarėjant automobilių sportui, 2005 metais įkurtas „Tanagra racing team padalinys“ (TRT-shop), kuris vykdo sportinių automobilių detalių prekybą ir sportinių automobilių paruošimo darbus. TRT padalinys sulaukė visuotino pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio valstybėse, nes dauguma sportinių automobilių paruošimo darbų buvo ir yra atliekami užsienio svečiams pagal  visus tarptautinius techninius reikalavimus. Sportiniai automobiliai ruošiami įvairioms lentynėmis (žiedinėms, bekelės, ralio ir t.t.).

TRT padalinys prekiauja daugybe žinomų gamintojų prekių („Sandler“, „Alpinestar“, „EXEDY Racing“, „KW automotive“, „Weitec“, „BRAID“ ir kiti) bei turi daugumos gamintojų atstovavimo teises Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Nuo 2013 metų šis padalinys pradėjo prekiauti ir bekelės visureigiams skirtomis dalimis ir aksesuarais (gervės, pakabos dalys, variklio dalys ir t.t.).

TRT shop projektai: trtshop.eu/our.html

 

 

Tais pačiais metais startavo ir mūsų įmonės elektroninė parduotuvė (www.e-tanagra.com), kur yra pateiktas plačiausias prekių asortimentas, daug skirtingų gamintojų ir visa tai už patrauklias kainas mūsų klientams. Nuolat stengiames tobulinti ir vystyti mūsų elektroninę prekybą diegdami modernius programinius sprendimus, investuojame į šiuolaikišką įrangą.

 

Siekiame, kad klientai gautų kokybiškas prekes ir paslaugas!

 

 

 

 
Informacija visoje Lietuvoje 8 700 55557

 
filtron        fomar   
 
        
  

 

zalvaris  
Tęsdami naršyma, sutinkate su šioje svetainėje naudojamais slapukais, kurie skirti sklandžiam svetainės veikimui, taip pat padeda analizuoti srautus. Slapukus bet kada galite ištrinti naršyklės priemonių pagalba.
Ok