Automobilių detalės    
ir servisai

2014 m. vasario 14 dieną, UAB Tanagra surengė GATES gamintojo techninį seminarą, į kurį atvyko daugiau nei 50 dalyvių iš visos Lietuvos. Seminare žinių sėmėsi 20 UAB Tanagra darbuotojų ir 32 mūsų klientai.

Į šį seminarą atvyko GATES įmonės specialistas iš Suomijos. Visą dieną vykęs seminaras pateikė juostinių diržų, diržų įtempėjų, paskirstymo diržų informaciją apie gaminio struktūrą, gedimus, naujas gaminimui naudojamas medžiagas ir kitas inovacijas.

Daug informacijos buvo skirta gedimo analizavimui, buvo rodomi gedimų pavyzdžiai, bei pasakojama kaip juos laiku pastebėti ir ištaisyti – pakeisti atitinkamą detalę. Taip pat didelis dėmesys buvo skirtas ir tinkamiems įrankiams keičiant detales. Gates specialistas nestokojo naudingų patarimų kaip išvengti dažnai pasitaikačių montavimo klaidų. Įrankius tinkančius diržų, įtempėjų montavimu galite įsigyti mūsų parduotose (KS Tools įrankiai).

GATES įmonė laikoma vieną iš didžiausių OE įtempėjų teikėjų, kuri tiekia savo gaminius tokiems automobilių gamintojams: Peugeot, Renault,Citroen, Ford, Volkswagen, Audi, Seat, Porsche, Skoda.

 

Tanagra UAB reguliariai rengia įvairius mokymus įmonės darbuotojams ir klientams, o taip pat seminarus kartu su gamintojais, kurių prekes galite rasti mūsų parduotuvėse.

 
Informacija visoje Lietuvoje 8 700 55557

 
filtron        fomar   
 
        
  

 

zalvaris  
Tęsdami naršyma, sutinkate su šioje svetainėje naudojamais slapukais, kurie skirti sklandžiam svetainės veikimui, taip pat padeda analizuoti srautus. Slapukus bet kada galite ištrinti naršyklės priemonių pagalba.
Ok