Automobilių detalės    
ir servisai

LÖBRO kardaninių velenų katalogas - transmisijos specialistų rankų darbo kokybė. GKN siūlo plačiausią kardaninių velenų asortimentą mikroautobusams, lengviesiems bei SUV automobiliams savo specialiame detalių kataloge, kurį galima rasti ir internete.

 

GKN yra vienintelis tiekėjas rinkoje, kuris gamina ir tiekia platų kardaninių velenų asortimentą autodirbtuvėms. Produktų spektras apima atsarginius kardaninius velenus automobiliams Audi A6, A8, Q5 ir Q7, Dacia Duster, Fiat Panda 4x4, Landrover Range Rover, Freelander, Defender ir Discovery, Mercedes Vito ir Viano, Porsche Cayenne, Seat Alhambra, Toyota Hilux arba VW modeliams Touareg (paklausiausi 28054 ir 28055), T4, T5, Phaeton, Tiguan, Sharan, Amarok ir Caddy.

 

Kardaniniai velenai platinami gerai žinomu rinkoje prekiniu ženklu LÖBRO. GKN gamintojas juos individualiai pritaiko, sureguliuoja ir suderina taip, kad atitiktų visas charakteristikas ir eksploatacijos reikalavimus kiekvienam modeliui. Velenai susideda iš kardaninių kryžmių, lanksčiųjų movų arba aukštos kokybės fiksuotų lygių kampinių greičių lankstų, sukurtų pačios GKN. Dviejų ar trijų dalių kardaninis velenas pagal poreikį gali būti komplektuojamas su tarpinio veleno guoliais bei vibracijos slopintuvais.

 

Vienos dalies kardaniniai velenai daugiausia naudojami keturių ratų pavaros lengvose komercinėse transporto priemonėse, lengvuosiuose automobiliuose, SUV modeliuose bei mikroautobusuose. Pastovaus greičio lankstų naudojimas kardaniniuose velenuose leidžia reikšmingai pagerinti vadinamąsias NVH charakteristikas (triukšmas, vibracija, grubumas) lyginant su tradicine kardaninio veleno konstrukcija ir kardanine kryžme.

 

Dviejų dalių kardaninis velenas yra viena populiariausių kardaninių velenų konfigūracijų transporto priemonėse su galiniais varomais ratais bei keturračiuose. Trys sujungimai naudojami šiame kardaninio veleno tipe parenkami specialiai, kad atitiktų poslinkio ir lenkimo kampo poreikius, NVH charakteristikų bei avarinio saugumo reikalavimus.

 

Trijų dalių kardaninis velenas vis dažniau naudojamas sudėtingose RWD ir AWD transporto priemonėse, kai aukščiausio lygio NVH charakteristikų užtikrinimas yra privalomas. Toks kardaninis velenas turi du guolius ir keturis didelio greičio lankstus. GKN yra vienas iš keleto gamintojų, sugebančių sukomplektuoti ir subalansuoti 3 dalių kardaninius velenus masinės gamybos sąlygomis automobilių pramonės poreikiams.

 

Pirmaujantiems automobilių detalių gamintojams, tokiems kaip GKN, taikomi šie originalios įrangos (OE), o kartu antrinės rinkos (OES) kriterijai kardaniniams velenams:

• Sprendimai dideliems ir mažiems lenkimo kampams;
• Optimizuotos medžiagos naudojimas bei didelis lankstų konstrukcijų pasirinkimas;
• Aukštų NVH charakteristikų užtikrinimas (triukšmas, vibracija, grubumas);
• Ilgaamžiškumo užtikrinimas;
• Lanksčios guminės movos;
• Individualiai suprojektuoti laikikliai;
• Didelis sukimo standumas;
• Aukščiausio lygio avarinis saugumas.

 

Kataloge pavaizduota kiekvieno kardaninio veleno specifikacija ir brėžinys su tiksliais matmenimis padės lengvai nustatyti reikiamą dalį transporto priemonės remontui. Be to, visi LÖBRO kardaniniai velenai yra įtraukti į TECDOC katalogą ir priskirti konkrečiai transporto priemonei. Tai leis tiksliai atsirinkti detalę pagal jūsų paieškoje suvestas atitinkamo modelio specifikacijas.

 
Informacija visoje Lietuvoje 8 700 55557

 
filtron        fomar   
 
        
  

 

zalvaris  
Tęsdami naršyma, sutinkate su šioje svetainėje naudojamais slapukais, kurie skirti sklandžiam svetainės veikimui, taip pat padeda analizuoti srautus. Slapukus bet kada galite ištrinti naršyklės priemonių pagalba.
Ok